FELKÉSZÜLÉS

A Dunaújváros helyett a Nagykanizsával játsszuk első nyári edzőmérkőzésünket

Július elsején az FC Nagykanizsa ellen lép pályára csapatunk.

Változás NB II-es csapatunk felkészülési programjában: a július 1-i felkészülési mérkőzésünk tervezett ellenfele, a Dunaújváros FC lemondta a találkozót, ugyanis - hivatalos felületeik tájékoztatása alapján - bizonytalanná vált az indulásuk az új idényben.

Helyettük az NB II-be frissen feljutott FC Nagykanizsa lesz az ellenfelünk első edzőmeccsünkön, július 1-jén.

Szerző: Óházy Bálint

Fotó: vidi.hu

További hírek