ANKÉT

Szurkolói ankétot tartottunk a felkészülés kezdetén

A szezonnyitó szurkolói közönségtalálkozón drukkereink tehették fel kérdéseiket.

Kedden délután közel másfél órás szurkolói ankétot tartottunk a Sóstói Stadionban, amelyen dr. Cser-Palkovics András polgármester, Balogh Attila ügyvezető, Nikolics Nemanja sportigazgató, Pető Tamás vezetőedző, Spandler Csaba csapatkapitány és Rotter Balázs, az RBD vezérszurkolója válaszolt a szurkolói kérdésekre.

Témát szolgáltatott többek között a klubunk értékesítésére kiírt pályázat állása, az elmúlt szezon értékelése, együttesünk felkészülése, a játékoskeret alakulása, utánpótlásunk helyzete és a következő szezonra vonatkozó célkitűzések is.

+24 kép megtekintése

Köszönjük mindenkinek a részvételt és a kérdéseket!

Szerző: Óházy Bálint

Fotó: vidi.hu

További hírek